українська російська англійська
На Черкащині відкрито сучасний спортивний комплекс
11.06.2012 | 16:40
Черкаська ОДА

На Черкащині відбулося футбольне свято – у селі Білозір’я відкрито новий сучасний спортивний комплекс, який будували близько 2 років.

Нині спортивний комплекс має футбольне поле зі штучним покриттям розміром 105 м х 68 м, табло, освітлення, трибуни для глядачів на 1000 місць, роздягальні, туалети, кабінет лікаря, суддівську та кімнату адміністратора. Крім того, є тенісний корт та майданчик для гри у міні-футбол.

Голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб, який взяв участь у відкритті стадіону, висловив переконання, що тут виростатимуть чемпіони області, України та Олімпійські чемпіони: «Сьогодні відбулася надзвичайно святкова подія! Такий стадіон, як у вас, є навіть не у кожному великому місті…  І я дуже вдячний усім, хто займався будівництвом спортивного комплексу».

Сергій Борисович зазначив, що подарунком від обласної державної адміністрації та обласної ради стали побудовані неподалік багатофункціональний спортивний і дитячий майданчики.

«Хай це буде і нашим вкладом в цю важливу подію для жителів села», – зауважив голова ОДА.

Після завершення урочистої частини відбувся товариський матч між збірною командою ветеранів футболу України та командою «Зоря-2».

 

 

 

версія для друку