українська російська англійська
Відкрито найбільший Центр обслуговування платників податків на Черкащині
11.06.2012 | 17:10
Черкаська ОДА

У цілому на території області нині працює ще 21 Центр обслуговування платників податків. Але найбільший  із них днями розпочав свою роботу у місті Черкаси.

На урочистостях з нагоди відкриття приміщення були присутні представники ДПС України, обласної та міської влади, громадськості та регіональних ЗМІ.

Під час відкриття в.о. голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць зазначив, що без підтримки обласного та міського керівництва відкриття всіх ЦОППів, які знаходяться в кожному районі області, було б набагато важче організувати.

На заході від обласної влади був присутній перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев.

«Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб всіляко підтримує податківців регіону в здійсненні ними заходів, які допомагають під час переходу служби від фіскального до сервісного органу, – наголосив Сергій Віталійович. – Приємно, що їх ініціативи направлені на головне – покращення рівня обслуговування платників податків, що сприятиме загальному підвищенню рівня податкової культури населення області».

На території ЦОППу працюють три зали: зал видачі довідок, дозвільних документів та прийому вхідної кореспонденції, зал прийому звітності та зал обслуговування платників податків.

ДПС в області намагається бути максимально відкритою для спілкування з кожним платником податків.

 «Приклад цьому – наші сервіси «Швидка податкова допомога», «Гостьовий комп’ютер», «Консультації в он-лайн режимі», – наголосив Володимир Коломієць. –  Тому відкриття Центрів обслуговування платників податків на території всієї області стало цілком логічним продовженням під час процесу зміни філософії роботи податкової служби».

Центр обслуговування платників податків м. Черкаси працює за адресою вул. Хрещатик, 235, графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 год. до 18.00 год.

 

версія для друку