українська російська англійська
Співробітництво ЄС та України в галузі освіти - історія успіху
12.06.2012 | 09:23
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

7-8 червня 2012 року українська делегація на чолі з Першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгеном Сулімою брала участь у 6-му засіданні Підкомітету № 7 «Наука, технології, наукові дослідження і розробки, освіта, культура, охорона здоров'я, інформаційне суспільство і засоби масової інформації», яке проходило у м. Брюссель (Королівство Бельгія).

«Наше співробітництво – це історія успіху в галузі освіти», - такими словами керівник підрозділу з питань України Європейської служби зовнішніх дій Джон Кьер розпочав засідання Підкомітету. Під час вступного слова Джон Кьер наголосив, що Україна єдина з країн Східного партнерства, що має конкретні здобутки на шляху до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і це є результатом плідної та наполегливої співпраці між Україною та ЄС.

Під час роботи шостого спільного засідання Підкомітету № 7 обговорювалися питання фінансової допомоги для реалізації Порядку денного асоціації Україна – ЄС, а також освітні питання та молодіжної політики.

Крім того, йшлося про реформи у сфері вищої освіти, зокрема, про модернізацію навчальних програм, трициклову систему освіти, впровадження Європейської кредитно-трансферної системи, Національної рамки кваліфікацій, автономії вищих навчальних закладів, забезпечення якості освіти, акредитації вищих навчальних закладів.

Були висвітлені основні моменти аудіовізуального співробітництва, розвитку політики України щодо молоді, інформаційного суспільства, питання співробітництва в галузі космічних досліджень та охорони здоров’я.

За результатами засідання підписано Протокол 5-го засідання Підкомітету № 7 «Наука, технології, наукові дослідження і розробки, освіта, культура, охорона здоров'я, інформаційне суспільство і засоби масової інформації».

 

версія для друку