українська російська англійська
Ліванський Міністр: У результаті реформ різниця між вчорашньою і сьогоднішньою Україною суттєва
12.06.2012 | 14:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна постійно розвивається і прогресує. Результати реформ, які зараз здійснюються в українській державі, видно неозброєним оком. Про це заявив Міністр енергетики та водних ресурсів Ліванської Республіки Джебран Бассіл під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, яка відбулася сьогодні в Києві.

«Хочу щиро привітати вас з прогресом. Я вже не вперше в Україні і бачу, що ваша країна розвивається, я бачу результати реформ і ту велику роботу, яку  ви проводите. Різниця між «вчора» і «сьогодні» – суттєва, - заявив ліванський Міністр. - Ми у Лівані представляємо реформістський напрямок, і, я бачу, що ви - реформатор в Україні».

Разом з тим, Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що Україна надає великого значення відносинам з Ліваном. «Для нас дуже важливо мати такого економічного партнера», - додав Глава українського Уряду.

Він звернув увагу свого співрозмовника на те, що у грудні поточного року Україна та Ліван відзначатимуть 20-річчя встановлення дипломатичних відносин. «Думаю, що можна оцінити ці 20 років досить позитивно: створена нормативно-правова база, розвивається економічне, гуманітарне і культурне співробітництво. Особливо пожвавилися в останні роки контакти на вищому рівні», - підкреслив Микола Азаров.

У свою чергу Джебран Бассіл привітав Миколу Азарова з перемогою команди збірної України, здобутою вчора над збірною Швеції.

 

версія для друку