українська російська англійська
Равіль Сафіуллін: Українці виявили більшу волю до перемоги, ніж їхні суперники
12.06.2012 | 14:36
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін привітав збірну команду України, всю спортивну громадськість країни з перемогою в першому поєдинку Євро-2012 над збірною Швеції.

"Головне, що треба відзначити, – це воля до перемоги нашої команди. Ми хотіли перемоги більше, ніж хотіли її наші суперники.

Буває, якщо команда пропустить перший гол  - падає бойовий дух. У нас – навпаки. Бойовий дух укріпився, ми перемогли заслужено", - сказав Равіль Сафіуллін у коментарі з приводу матчу, який відбувася 11 червня на НСК "Олімпійський". 

"Відрадно, що обидва м’ячі забив капітан команди Андрій Шевченко. Він довів, що вибір капітана дуже виправданий. Навіть у такій складній ситуації, коли на початку другого тайму було пропущено гол,  – зумів мобілізувати себе і команду, забив два м’ячі, вивів команду на перше місце в групі, вивів вперед країну!  Це яскравий приклад лідера для молодих і взагалі для футболістів!", - сказав Голова Держмолодьспорту.

Він також зазначив, що турнір потужний.  "Про це свідчить кількість нічийних результатів – команди рівні. Приємно здивували росіяни - з якою великою перевагою (4:0) вони обіграли доволі сильну команду Чехії! Суддівство теж на рівні – немає кричущих помилок. І взагалі старт у чемпіонату хороший", - відзначив Равіль Сафіуллін.

"Приємно, що для нашої команди він такий вдалий і обнадійливий – у нас уже три очка, чого не можна сказати про суперників у групі. У наступному матчі з французькою збірною в Донецьку треба проявити впертість, таку ж волю до перемоги. Якщо буде переможний результат у матчі в Донецьку - завдання виходу до чвертьфіналу вирішиться вже після другого туру. При цьому зазначу, що суперники складні, сильні. Думаю, обидва матчі будуть для нас нелегкими. Французи мають дуже високі швидкості, демонструють багато ударів по воротах з далеких дистанцій – буде нелегко. До матчу з українською збірною в англійців уже з'явиться раніше дискваліфікований Уейн Руні – команда Англії підсилиться.  

За три дні ми не зможемо щось змінити в плані технічному, фізичної підготовки, але бажання, волю до перемоги у нас не відбере ніхто! Тому головне завдання – об'єднатися, згуртуватися.

Хочу віддати належне і підтримці українських уболівальників на матчі Україна-Швеція. Бували дуже гострі моменти, комбінаційно  вдалі – вони супроводжувалися бурхливими аплодисментами на трибунах. Це підбадьорює, підтримує футболістів на полі. До того ж уболівальник наш став більш грамотним, краще розбирається у футболі.

А величезна кількість уболівальників у фан-зонах наших міст вчора свідчить, що спорт приваблює людей насправді більше, ніж ми собі можемо уявляти. Тому нам треба врахувати це. Вірю, що спорт таки стане об'єднавчою національною ідеєю. Через спорт ми можемо разом зробити дуже багато – вчора вся країна довела це, б’єднавшись, згуртувавшись, уболівала за наших футболістів. І ми перемогли! Я впевнений, якщо ми об’єднуємося – ми перемагаємо!", - сказав керівник Держмолодьспорту. 

 

 

версія для друку