українська російська англійська
До Євро-2012 презентовано туристичний довідник Житомирщини
12.06.2012 | 15:30
Житомирська ОДА

Задля забезпечення належного рівня туризму на період Чемпіонату Європи по футболу було випущено двомовний «Туристичний довідник Житомирської області”.

Довідник складається з 3-х розділів: засоби розміщення, заклади харчування, розважальні заклади та інші місця туристичного інтересу. Інформацію подано українською та англійською мовами.

«Ми очікуємо, що цими дня до нас завітає багато гостей. А це турботи для керівництва готелів, закладів харчування, музеїв і решти закладів, які відвідуватимуть туристи-вболівальники Євро-2012 у нашій області. З цієї нагоди управлінням був підготовлений туристичний довідник Житомирської області кишенькового формату, в якому подано координати та номери контактних телефонів готелів, розважальних і музейних комплексів, а також закладів громадського харчування», – повідомила провідний спеціаліст управління культури і туризму облдержадміністрації Юлія Святенко.

За словами голови ЖОМГО «Центр розвитку туризму» Миколи Костриці, видання цього довідника є кроком до створення інформаційної інфраструктури нашого обласного центру. «У першу чергу туризм не можливий без підготовки необхідної інформації для відвідувачів міста, яку вони повинні отримувати з різних джерел. Із цією метою дуже зручно користуватися туристичними сайтами. Але інколи, особливо проїжджаючи транзитом той чи інший регіон, цілком у нагоді може стати довідник невеликого формату, в якому буде опублікована основна інформація щодо закладів, атракцій і місць, де варто побувати. Власне, це перша спроба зробити коротку збірку ключових елементів туристичної інфраструктури в житомирській області. Так, Житомирщина не є таки великим туристичним регіоном, як Карпати або Крим, але наша область знаходиться на транзитних шляхах і два основних транспортних автомобільних коридори, якими будуть прямувати вболівальники Євро-2012», – зазначає Микола Костриця.

 

 

 

версія для друку