українська російська англійська
Микола Азаров вірить у перемогу України над Францією
12.06.2012 | 16:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що збірній України з футболу вдасться 15 червня перемогти команду Франції на Євро-2012. Про це він заявив журналістам у вівторок.

Микола Азаров сказав, що збирається відвідати Донецьк, аби вболівати за національну збірну. Водночас він вважає французьку збірну однією з найсильніших і фаворитом чемпіонату.

Микола Азаров також привітав українців із перемогою над шведами.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи буде він битися об заклад на пиво з французькими уболівальниками, Прем’єр-міністр зазначив: «Поб’юся об заклад лише на коньяк. Я переконаний у нашій перемозі і вболіватиму за це. У мене є впевненість, що наші переможуть. Вдома і рідні стіни мають допомагати. Це унікальний шанс у нашої збірної та й в України у цілому заявити про себе у Європі».

Нагадаємо, що 11 червня під час київської фан-зони, Прем’єр-міністр побився об заклад зі шведськими фанами на результат матчу між національними збірними України та Швеції. «Ви на Швецію ставите, я – на Україну. З мене пляшка пива, якщо програємо», - сказав він.

версія для друку