українська російська англійська
Шостий день Євро - медичні заклади столиці працюють злагоджено та оперативно
14.06.2012 | 11:16
Київська МДА

Медичні заклади Києва під час проведення Євро-2012 працюють, як годинниковий механізм. Кияни та гості міста, за необхідності, отримують своєчасну та кваліфіковану допомогу київських медиків. Головне управління охорони здоров’я оприлюднило статистику звернень уболівальників до київських лікарень з початку євротурніру.

Так, за попередню добу, 13 червня, до медиків надійшло 19 звернень від вболівальників, 18 з яких – іноземці. Загалом, з часу офіційного відкриття фан-зони, станом на ранок 14 червня до медиків звернулося 126 пацієнтів, 77 з них – іноземці.

Переважно звернення від футбольних фанів стосуються загострень хронічних захворювань, погіршенням самопочуття у зв’язку зі спекою, легких травм. На територіях стадіону, фан-зони та фан-кемпінгу критичних випадків зареєстровано не було.

Нагадаємо, що фан-зона міста Києва змінила режим роботи. Відтепер у нематчеві дні вона працюватиме з 14:00 до 02:00, аби клінінгові служби та компанії, які обслуговують торгівельні майданчики спонсорів фан-зони, мали достатньо часу для прибирання та наповнення продукцією своїх торгівельних наметів після закриття фан-зони. У дні проведення матчів – 15, 19, 24 червня та 1 липня – фан-зона відкриватиметься о 12:00. Зміна режиму роботи фан-зони жодним чином не вплинула на рівень її відвідуваності. За приблизними підрахунками, 13 червня фан-зону відвідали близько 40 тис. людей.

Найбільше відвідувачів фан-зони 13 червня привабив фестиваль боді-арту: майстри розмальовували вболівальників і вболівальниць у кольори та символіку різних футбольних збірних.

На доручення голови КМДА Олександра Попова комунальні служби міста мобілізували свої сили для прибирання центральної частини столиці, де щодня відпочивають тисячі відвідувачів. Особлива увага приділяється прибиранню дворів житлових будинків 1,5-кілоетрової зони навколо НСК «Олімпійський».

Також на території фан-зони було посилено заходи безпеки. Це пов’язано із провокаціями 13 червня. Нагадаємо, що вчора на спецлінію «102» надійшли два анонімних повідомлення про замінування вул. Хрещатик та Майдану Незалежності без конкретної адреси. Під час обстеження вказаної території вибухонебезпечних пристроїв не виявлено. Наразі правоохоронні органи розшукують «жартівника». Подібне неправдиве анонімне повідомлення надійшло про замінування Центрального залізничного вокзалу.

На території фан-зони працює система відеонагляду, всі входи до фан-зони контролюють окремі групи охоронців, організовано постійний патруль всередині та ззовні фан-зони. Потоки на вхід і на вихід з фан-зони розділені для зручності уболівальників: вхід здійснюється тільки через турнікети, вихід – у спеціально позначених місцях. На вході стюардами фан-зони перевіряються предмети, які вболівальники приносять із собою. Слід зазначити, що на територію фан-зони заборонено вносити легкозаймисті предмети, алкогольні напої, великогабаритні та гострі предмети, зброю, професійну фото- і відео- апаратуру, засоби трансляції (окрім представників ЗМІ, які отримали відповідний дозвіл).

версія для друку