українська російська англійська
У Харкові відкрито "Центр утримання безпритульних тварин"
14.06.2012 | 11:27
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

13 червня 2012 року у м.Харків за участі Міністра Міністра екології та природних ресурсів Едуарда Ставицького, голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, Харківського міського голови Геннадія Кернеса, представників громадських організацій, відкрито «Центр утримання безпритульних тварин».

У вітальній промові Едуард Ставицький відзначив, що завдяки відкриттю центру, безпритульні тварини зможуть знайти собі домівку та люблячих господарів, а ті, що залишаться, будуть перебувати в Центрі під дбайливим доглядом та опікою персоналу.

«Запевняю, що Міністерство й надалі вживатиме усіх можливих заходів задля розв’язання проблеми безпритульних тварин гуманним шляхом», - заявив Едуард Ставицький.

Довідково: Загальна площа Центру - 1,7га. Будівництво відбувалося протягом 2011-2012 рр. Завданнями міського Центру є: відлов безпритульних тварин, тимчасове утримання тварин на гарантійній площадці, прийом в населення відмовлених тварин та їх незатребуваного потомства, прийом конфіскованих за рішенням суду домашніх тварин та пошук хазяїв.

 

версія для друку