українська російська англійська
22-23 червня відбудеться міжнародний етнічний фестиваль "Країна мрій"
14.06.2012 | 11:34
Київська МДА

22 та 23 червня на території Співочого поля, що у Печерському ландшафтному парку, відбудеться дев’ятий міжнародний етнічний фестиваль «Країна мрій».

За словами організаторів, 2 дні фестивалю – це втілення мрій поціновувачів різноманітної етніки та «живої» культури. Тож на всіх, хто завітає до країни автентики й природності, чекає лише жива музика, жива історія та жива культура.

Цього року у «Країні мрій» чимало новинок, серед них: Кримська фольклорна сцена, ексклюзивна етнічна програма від гурту «Танок На Майдані Конго», прем’єри сольних виступів Іларії, Романа Гриньківа, Олекси Кабанова, Василя Жадана спільно з циганським панк-панік-бендом «ТопОркестра».

Крім того, цьогорічну «Країну мрій» включено до програми Приймаючого міста Києва Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Тож для особливо палких фанів на фестивалі буде створено фан-зону, де транслюватимуться у прямому ефірі футбольні матчі із Гданська та Донецька.

Традиційно на великій фестивальній сцені, «Кобзарській» та «Під стінами Лаври» на гостей «Країни мрій» чекатиме розмаїття етнічної та world-music. Також працюватиме дитячий майданчик – інтерактивна програма, що включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність дітей на основі фольклорних мотивів.

Крім того, киян та гостей столиці запрошує алея майстрів із авторськими доробками. У майстерні народних танців гості та учасники фестивалю у реальному часі розучуватимуть традиційні народні танці. Також під час фестивалю, відбуватимуться різноманітні літературні та театральні презентації, традиційні яскраві Козацькі Розваги. На майданчику «Етно-Fashion» презентуватимуть колекції українського етнічного та старовинного одягу.

версія для друку