українська російська англійська
Міністр оборони представив нового командувача Повітряних Сил ЗСУ
14.06.2012 | 12:32
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

14 червня у ході робочої поїздки до Вінницького гарнізону Міністр оборони України Дмитро Саламатін представив особовому складу Командування Повітряних Сил нового командувача виду Збройних Сил України генерал-майора Юрія Байдака.

Міністр оборони України зазначив, що більшість присутніх добре знає Юрія Байдака, як досвідченого професіонала військової справи.

«На усіх ділянках ратної праці від льотчика винищувального авіаційного полку до командира повітряного командування “Південь” генерал-майор Юрій Байдак виявляв високу службову компетентність та працьовитість, спрямовував свою діяльність на розвиток військової авіації та підвищення безпеки повітряного простору України, – наголосив Дмитро Саламатін.

Міністр оборони висловив сподівання, що під керівництвом генерал-майора Юрія Байдака особовий склад Повітряних Сил успішно виконає поставлені Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України важливі і відповідальні завдання з охорони повітряного простору держави, реформування і розвитку Повітряних Сил. Дмитро Саламатін також визначив завдання виду Збройних Сил України на перспективу.

Виступаючи перед особовим складом Командування Повітряних Сил та керівним складом військових частин Вінницького гарнізону, глава вітчизняного оборонного відомства подякував попередньому командувачу Повітряних Сил генерал-полковнику Сергію Онищенку за його діяльність на цій посаді.

 

версія для друку