українська російська англійська
На Рівненщині реалізується інвестпроект вартістю понад 10 млн. євро
14.06.2012 | 13:33
Прес-служба Фонду державного майна

7 червня 2012 року в селищі міського типу Квасилів Рівненського району на площах підприємства «Рівнесільмаш» відбулось урочисте відкриття нового інвестиційного проекту – меблевої фабрики ТзОВ «Морган Феніче».

У 2007 році держава продала 38% акцій ВАТ «Рівнесільмаш» на конкурсі з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону. На даний час підписаний у результаті торгів договір купівлі-продажу перебуває на контролі у РВ ФДМУ по Рівненській області.

Товариство презентувало власний інвестиційний проект – на базі незадіяного виробничого корпусу (а це більше 20 тис. кв. м) створили сучасну меблеву фабрику з виготовлення м’яких меблів. Головні акціонери підприємства Френклін та Лоррейн МакМахон інвестували у виробництво меблів 10,5 млн. євро. На підприємстві встановили котли, які працюють на альтернативному паливі та відходах виробництва. Тут є два цехи – швейний та складальний, де працює 120 робітників (жителі Квасилова, Здолбунова, Рівного та навколишніх сіл). Вже до кінця цього місяця тут працевлаштують ще майже сто осіб.

За задумом засновників, у рамках першого етапу реалізації інвестиційного проекту з виготовлення м’яких меблів до 2015 року кількість працівників планують збільшити до тисячі та виготовляти 200 тис. диванів на рік, які експортуватимуть в Росію та країни Західної Європи. Втім, перспективу працювати на вітчизняний ринок інвестори теж не відкидають. На другому етапі американські інвестори мають намір збільшити обсяги виробництва фабрики до 500 тис. диванів. Відповідно, і кількість працюючих теж має зрости.

Разом з тим головний акціонер «Рівнесільмашу» не відмовляється від випуску у Квасилові конкурентноспроможної сільськогосподарської техніки. Щороку в переліку продукції, яку тут випускають, з’являється 1-2 нових найменування. Приміром, нещодавно запустили виробництво 8-тонних причепів, найближчим часом планують освоїти виробництво 12-тонних. Це все розробки власного конструкторського бюро.

 

версія для друку