українська російська англійська
Математики Вінниччини привезли 14 нагород з кубка Європи
14.06.2012 | 14:43
Вінницька ОДА

У ХІІІ Математичному кубку Європи, що пройшов у Парижі, традиційно взяла участь математична збірна України, сформована Вінницьким міським центром з інтеграції до європейського та світового освітнього простору.

У конкурентній боротьбі, що відбувалася на базі університету ядерної фізики ім. П’єра та Марії Кюрі, поряд з командами європейських держав виступили і 11 представників України: 9 учнів загальноосвітніх шкіл Вінниччини, студентка Київського національного університету ім. Т.Шевченка та викладач Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Очолювали команду педагоги Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору: відмінник освіти України, член Адміністративної ради міжнародного комітету математичних змагань, вчитель математики Ігор Кривошея та заслужений вчитель України Тетяна Збожинська.

Юні українці змагалися в пошуку виграшних математичних стратегій та в умінні розв’язувати комбіновані логічні задачі, демонстрували свої вміння як віртуози усного рахунку: кожних 15 секунд учасникам пропонувалася наступна задача для усного розв’язання.

 За підсумками міжнародного математичного змагання цього року збірна команди України поповнила свою скарбницю перемог ще 14 нагородами: 6 золотими, 6 срібними і 2 бронзовими медалями.

 

 

версія для друку