українська російська англійська
Дипломати 14 країн високо оцінили інвестиційний потенціал Сумщини
14.06.2012 | 15:15
Сумська ОДА

Дипломати 14 країн, члени Міжнародного трейд-клубу в Україні, високо оцінили інвестиційний потенціал Сумщини.

«Сумщина має потужний промисловий, аграрний та науковий потенціал, багату сировинну базу, висококваліфіковані кадри. Це – ті складові, які дають можливість регіону інтегруватися у світову економіку, налагодити ділові зв’язки з провідними країнами світу, поділитися досвідом у багатьох сферах господарювання», – зазначив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський у ході зустрічі з міжнародними дипломатами.

Посадовець ознайомив іноземних гостей та представників вітчизняного бізнесу з умовами інвестування на Сумщині. Зокрема, він поінформував про роботу «єдиного інвестиційного вікна», що сприяло покращенню бізнес-клімату в регіоні. Як наслідок, область посіла перше місце за динамікою капіталовкладень.

Члени міжнародного трейд-клубу ознайомилися з можливостями індустріального парку «Свема» у Шостці та реалізацією інвестиційних проектів: ТОВ «Керамейя», ТОВ «Гуала Гложерс Україна», ПАТ «Крафт Фудз Україна», ПАТ «Технологія», ПАТ «Бель Шостка Україна».

Відбулися перемовини та двосторонні зустрічі гостей з бізнесовими колами області, презентації діяльності ЗАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Горобина», ПАТ «СНВО ім. М.В.Фрунзе», концерну «Укрросметал», ПАТ «Сумський завод Насосенергомаш».

Президент Міжнародного трейд-клубу, Міністр-радник Посольства Республіки Польща в Україні Анджей Грабовськи висловив задоволення рівнем організації та проведення зустрічі. Він пообіцяв поширити  інформацію про інвестиційний клімат Сумщини у світі.

«Статистика свідчить, що з року в рік обсяги капіталовкладень в область збільшуються. Це говорить про те, що бізнес-клімат на Сумщині сприятливий, умови, які пропонує влада задовольняють інвесторів», – зауважив дипломат. Він висловив переконання, що такі механізми співпраці влади та бізнесу є дієвими.

У рамках візиту до Сумщини члени Міжнародного трейд-клубу відвідають ПАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Горобина», побувають у Глухівському державному історико-культурному заповіднику.

Міжнародний трейд-клуб функціонує в Україні з 1992 року, об’єднує керівників та співробітників з торгово-економічних питань близько 60 іноземних посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Діяльність трейд-клубу в Україні спрямована на ознайомлення з економічним потенціалом регіонів, налагодження ділових контактів між українськими та іноземними компаніями.

версія для друку