українська російська англійська
Держфінінспекція на Волині за 5 місяців відшкодувала втрат на 9,6 млн. грн.
14.06.2012 | 15:34
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції у Волинській області у січні – травні 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 9,6 млн. грн. Втрат за порушеннями, виявленими у попередніх звітних роках, відшкодовано на суму 3,4 млн. грн. Зокрема, у травні завдяки діям інспекторів усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи порушили 18 кримінальних справ. Крім того, 10 кримінальних справ порушено за результатами участі працівників Держфінінспекції у Волинській області залучених  у спільних перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

З метою максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду подано 17 позовів на суму майже 140 тис. грн.

До адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 223 посадові особи, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності – 62 працівники об’єктів контролю та 1 особу звільнено із займаної посади.

 

 

 

версія для друку