українська російська англійська
Платники отримали понад 19 млрд. грн. відшкодованого ПДВ
14.06.2012 | 17:36
Прес-служба Державної податкової служби

З початку року платники отримали майже 19,2 млрд. гривень відшкодованого ПДВ. При цьому сума заявок до відшкодування складала 18,6 млрд. гривень.  Майже 40 відсотків із загальної суми бюджетної компенсації отримали підприємства з іноземними інвестиціями. Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу в Одесі.

„Сьогодні ми поставили собі завдання своєчасності  відшкодування ПДВ та зменшення невідшкодованих залишків. Якщо проаналізувати динаміку заявлених та відшкодованих сум податку за останній рік, то це завдання ми виконуємо успішно. За п’ять місяців цього року ми відшкодували платникам на 600 млн. грн. більше від заявленої суми”, – зазначив Олександр Клименко.

В автоматичному режимі повернуто майже 55 відсотків від усієї суми відшкодування. ПДВ-автомат отримав 371 платник на суму  майже 10,4 млрд. гривень ПДВ.

„Суми повернутого податку будуть і надалі перевищувати суми заявок. Таку можливість нам дає покращення адміністрування цього податку, а, відповідно, і зростання сум збору ПДВ”, – запевнив керівник податкової.

 

 

версія для друку