українська російська англійська
У Києві відбудеться всесвітній газетний конгрес
15.06.2012 | 09:53
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

14 червня відбулась прес-конференція, присвячена проведенню в Києві 64-го Всесвітнього газетного конгресу та 19-й Всесвітнього форуму редакторів. Участь у прес-конференції взяли Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович, президент групи компаній United Media Holding (UMH Group) Борис Ложкін та генеральний директор Української асоціації видавців періодичної преси Олексій Погорєлов.

Як відомо, ці масштабні заходи організовані міжнародною організацією WAN-IFRA (World Association of Newspapers and News Publishers. Лише вдруге вони проводитимуться на території СНД: у 2006 році Всесвітній газетний конгрес відбувся у Москві. За право приймати форум боролися ще три країни-претенденти – Кенія, Австралія та Іспанія.

2-5 вересня до Києва приїде більше тисячі топ-менеджерів, впливових людей світового медіабізнесу з-понад ста країн світу. Наразі свою участь у заході підтвердила більша частина доповідачів, серед яких - Майкл Голден - колишній видавець International Herald Tribune, який зараз працює в компанії New York Times, Лаура Еванс - віце-президент The Washington Post та інші.

На думку Голови Держкомтелерадіо України Олександра Курдіновича, організація проведення цих міжнародних заходів в Україні є позитивним прикладом співпраці держави, медіабізнесу та громадських організацій.

«Держава зацікавлена, щоб цей захід пройшов успішно – на це є низка причин, - наголосив Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович. – З точки зору міжнародного іміджу України для нас це є своєрідним досягненням у  питанні визнання прав людини і громадянських свобод. Адже сам за себе красномовно говорить той факт, що саме в Україні проводяться ці міжнародні заходи. Нам є що показати зарубіжним колегам – понад рік успішно працює закон про доступ до публічної інформації, а реальна проблематика українських медіа, як правило, пов’язана виключно з економічними питаннями. Для нас важливо, щоб світ знав, що Україна є сучасною цивілізованою країною. А новітня інфраструктура, збудована до чемпіонату Європи 2012, дозволить нам зробити перебування іноземних гостей в Україні максимально комфортним».

версія для друку