українська російська англійська
Участь України в Євро-2012 прискорила розвиток міської інфраструктури
15.06.2012 | 11:30
Київська МДА

Участь України в чемпіонаті ЄВРО 2012 позитивно вплинула на відновлення туристичної галузі в столиці та прискорила розвиток міської інфраструктури. Про це повідомив начальник Головного управління комунального господарства Дмитро Новицький під час прес-конференції у Медіа-центрі міста Києва.

Як приклад, Дмитро Новицький навів факти позитивних зрушень у транспортній сфері.

«Пропускна спроможність аеропорту «Бориспіль» збільшилась до 8 мільйонів осіб. Після реконструкції приймає туристів і аеропорт «Київ».

Крім того, були побудовані нові транспортні розв’язки, відремонтовано велику кількість асфальтового покриття, на маршрути випущено новий транспорт», – підкреслив Дмитро Новицький.

Він також нагадав про реконструкцію НСК «Олімпійського» та зауважив, що цей об’єкт принесе місту багато користі в майбутньому.

«Стадіон «Олімпійський» – будівля еліт-класу. У майбутньому він  дасть змогу реалізовувати великомасштабні події і приймати велику кількість глядачів», – додав начальник ГУ комунального господарства.

Дмитро Новицький зазначив, що Київ використав той шанс, який отримав від Євро-2012, у розрізі розбудови міста. Наступним завданням є привернення уваги туристів до столиці України. 

 

версія для друку