українська російська англійська
Держсільгоспінспекція: Південний регіон готовий до прийому нового врожаю
15.06.2012 | 13:10
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Фахівці Державної інспекції сільського господарства в Одеській області взяли участь у обласній нараді з питань організації збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

Зокрема, на нараді, на якій були присутні заступники голів райдержадміністрацій з питань АПК, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільгосппідприємств, комбінатів хлібопродуктів, елеваторів, обласних служб АПК, науковці, представники ЗМІ, фахівці Держсільгоспінспекції звернули увагу присутніх на найактуальніші питання щодо оптимізації процесу підготовки до збирання врожаю 2012 року.

Разом з тим, нагадали про важливість додержання матеріально-технічної бази зернових складів у належному стані, прийом якої фахівцями інспекції проводиться згідно з раніше затвердженим графіком.

Крім того, було зазначено, що Інспекція проводить постійний контроль та роз’яснювальну роботу щодо збирання, транспортування, сушіння та зберігання зернових, зернобобових та олійних культур. Адже питання збереження їхніх показників якості є найважливішим.

Тож, враховуючи минулорічний досвід та цьогорічну підготовку сертифікованих зернових складів, можна впевнено сказати, що на сьогодні південний регіон області вже готовий до приймання зерна нового врожаю.

 

 

версія для друку