українська російська англійська
Іноземці, які їдуть в Україну, можуть заповнити імміграційну картку заздалегідь
15.06.2012 | 13:47
Прес-служба ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

За минулу добу через державний кордон України прослідувало понад 284 тисячі осіб та 60 тисяч транспортних засобів. Іноземці продовжують використовувати переважно літаки, всього було оформлено майже 130 рейсів. В Україну прибула й збірна команда Англії, що була оформлена в аеропорту "Жуляни" за менш ніж 2 хвилини. У звзку з проведенням сьогодні в Києві та Донецьку футбольних матчів, очікується на збільшення рейсів, що оформлятимуться в аеропортах приймаючих міст. Крім того, очікується збільшення потоку вболівальників як на легковому транспорті, так і на автобусах, що слідуватимуть в Україну.

Також нагадаємо, що прямуючи в Україну, іноземці та особи без громадянства тепер можуть заповнити імміграційну картку заздалегідь. Вона подається під час перетинання державного кордону разом з паспортним документом співробітнику Державної прикордонної служби України та зберігається протягом усього часу перебування в Україні. Імміграційна картка подається, коли в паспортному документі громадянина не передбачено сторінок для відміток про перетинання державного кордону, а також на прохання іноземця або особи без громадянства не ставити у паспортному документі відповідної відмітки. Зразок картки та порядок її заповнення розміщено на сайті Державної прикордонної служби України за адресою: http://www.dpsu.gov.ua/upload/file/mm_grac_yna_kartka.pdf .

Завчасно заповнений документ пришвидшить перетин кордону громадянами, адже не доведеться гаяти час на його заповнення безпосередньо у пункті пропуску.

Варто звернути увагу, що імміграційна картка не заповнюється у разі якщо інше встановлено міжнародними договорами України. Для прикладу, відповідно до угоди між Україною та Російською Федерацією про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації громадяни, на яких розповсюджується дія даного документа, імміграційну картку не заповнюють.

 

 

версія для друку