українська російська англійська
Медики Львівщини надають своєчасну та якісну допомогу гостям Євро-2012
15.06.2012 | 15:50
Львівська ОДА

Головною метою медичного забезпечення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у Львівській області та у м. Львові стало гарантоване надання у повному об’ємі якісної медичної допомоги учасникам, вболівальникам та гостям чемпіонату.

На шляхах пересування гостей та вболівальників функціонують 4 пункти обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф з реанімобілями та бригадами постійної готовності. Окрім цих пунктів, на основних шляхах пересування в передматчеві дні, дні матчів та день після матчу чергують додаткові автомобілі швидкої медичної допомоги. Біля пунктів перетину державного кордону також розгорнуті стаціонарні медпункти з цілодобовим чергуванням автомобілів ШМД з можливістю доїзду до 10 хвилин.

На стадіоні «Арена-Львів» обладнано 6 стаціонарних медичних пунктів.

Медичне обслуговування фан-зони здійснюється 1 стаціонарним та 2-а мобільними пунктами, чергуванням 4-х бригад швидкої медичної допомоги і  медичними патрулями з числа медпрацівників та студентів – волонтерів.

Загалом фан-зону і «Арену-Львів» обслуговують 115 медичних працівників, визначені базові лікарні, розроблено маршрути пересування машин швидкої допомоги, відпрацьований план дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

За інформацією заступника начальника головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Голдуна станом на 14 червня зафіксовано 4  випадки надання стаціонарної медичної допомоги. Вболівальники з Польщі та Румунії прооперовані у клінічній лікарні Львівської залазниці, яку медичними комісарами УЄФА визначено базовим медичним закладом по обслуговуванню сім’ї УЄФА та учасників чемпіонату.

У день першого матчу (Німеччина - Португалія) до медиків звернулось 22 особи, одну особу госпіталізовано.

У день матчу між Данією та Португалією за медичною допомогою звернулось 14 осіб.

У більшості випадків звернення до медиків було пов’язане з головним та зубним болем, гіпертонічними кризами, ненавмисним травмуванням.

За інформацією управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради середньодобове навантаження на швидку допомогу у дні проведення матчів не змінилося.

Так, у день першого матчу, від мешканців Львова поступило 396 викликів. Всі вони були обслужені. Таким чином, медичне забезпечення гостей, вболівальників та учасників Євро – 2012  не позначилось на наданні медичної допомоги населенню області.

 

версія для друку