українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд підтримуватиме розвиток високотехнологічних галузей економіки
15.06.2012 | 15:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд підтримуватиме розвиток високотехнологічних та інноваційних галузей економіки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час ознайомлення з роботою ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД".

«Наш Уряд велику увагу приділяє розвитку високотехнологічних та інноваційних галузей економіки, створенню таких підприємств, які б виробляли продукцію не тільки з дотриманням рівня світових стандартів, але і значно вищих стандартів. Я на власні очі переконався, що ряд розробок цього підприємства уже зараз перевершує усі відомі нам аналоги», - зазначив Микола Азаров.

Він запевнив, що Уряд створить відповідні умови, щоб вітчизняні підприємства виробляли конкурентоздатну продукцію.

Микола Азаров зазначив, що відвідуючи таке підприємство, він відчув одночасно і радісні та сумні почуття: «Радісні, тому що такі підприємства є у нашій країні, а сумні – бо таких підприємств у нас одиниці. Якщо б у 2005 році помаранчевий уряд не перекреслив той шлях розвитку, на який ми вивели країну у 2003-2004 роках, а це саме шлях інноваційного розвитку, створення зон вільного економічного розвитку, територій пріоритетного економічного розвитку, технопарків, ми б зараз мали зовсім іншу країну, зовсім іншого технологічного рівня. У своєму розвитку ми втратили майже 10 років. Зараз надзвичайно важливо наздоганяти те, що ми втратили».

 

версія для друку