українська російська англійська
У Кіровограді відкрили судинний центр
15.06.2012 | 16:35
Кіровоградська ОДА

На Кіровоградщини в одному із кращих лікувальних закладів регіону – обласному кардіодиспансері - відкрито судинний центр.

Про призначення та можливості центру проінформував завідувач рентгенендоваскулярним блоком кардіодиспансеру Віталій Крошка.

«Створення такого центру є великим проривом для кардіологічної служби області, що дозволить наблизити рівень надання медичної допомоги до європейських стандартів», - відзначив кардіолог.

«Своєрідним «серцем» центру є надпотужний ангіограф фірми "ТОSHIBA" вартістю 15 млн. грн., придбаний за кошти державної субвенції, - повідомив кардіолог. – На цьому апараті можна виконувати коронографію та стентування судин, що є радикальними методами лікування атеросклероза та ішемічної хвороби серця».

На даний час в судинному центрі працюють два кардіолога, які пройшли стажування в найкращих київських та московських клініках.

За словами головного лікарня обласного кардіологічного диспансеру Ганни Сухомлин, апарат є багатофункціональним і дозволяє діагностувати та лікувати не лише судини серця, а й голови, шиї, ніг та нирок.

«В тестовому режимі діагностику пройшли вже більше 20 пацієнтів, одному з яких невідкладно зроблено процедуру стентування», - повідомила головний лікар.

Голова облдержадміністрації Сергій Ларін повідомив присутнім, що за останні два роки область отримала від держави найбільшу за усі роки незалежності допомогу для медичної галузі області – більше 150 мільйонів гривень.

 

версія для друку