українська російська англійська
Буковина вшановує пам'ять Івана Миколайчука
15.06.2012 | 17:30
Чернівецька ОДА

15 червня, виповнюється 71-а річниця Дня народження видатного  українського кіноактора, режисера, сценариста, Заслуженого артиста України Івана Миколайчука. На Кіцманщині у селі Чортория на родинному обійсті Миколайчуків біля  музею-садиби кіномитця, як зазвичай щороку, зібралися земляки, представники крайової і місцевої влади, друзі та шанувальники його творчості. У своїх виступах вони ділилися спогадами про «білого птаха» з Буковини, згадували яскраві сторінки життя і творчості митця,  відзначали його неоціненний доробок у вітчизняному кінематографі.

Вітаючи поважне товариство, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв підкреслив, що крізь роки постать видатного буковинського актора не маліє. «Я б сказав навіть – навпаки: Іван Миколайчук набуває ще значимішої ваги у суспільстві та у буковинському краї. І це цілком природно, адже він син цієї благословенної землі. Він, його коріння і його духовна сила -  звідси, з Чорториї. Звідси, від земляків - його народність і справжність», - сказав Михайло Папієв.

Голова обласної державної адміністрації відзначив, що Іван Миколайчук був, є і назавжди залишиться символом високої духовності не тільки Буковини, але й усієї України.

 

версія для друку