українська російська англійська
Львівська ОДА: Об'єкти бюджетної інфраструктури переоснастять
16.06.2012 | 10:16
Львівська ОДА

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 13.06.2012 №372/0/5-12, головне управління економіки та промислової політики облдержадміністрації в рамках Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015 роки з 15 червня 2012 року оголошує конкурс мікропроектів, спрямованих на реконструкцію та технічне переоснащення об’єктів бюджетної інфраструктури з метою підвищення енергоощадності (надалі – Конкурс).

До розгляду приймаються ініціативи міських, сільських та селищних громад Львівської області, що спрямовуються на покращення інфраструктури у сфері енергозбереження – реконструкція та технічне переоснащення об’єктів галузі освіти, культури, соціального захисту та медичного обслуговування, які перебувають на балансі органів місцевого самоврядування.
Максимальна сума субвенції, яка спрямовується на об’єкт інфраструктури міської, сільської (селищної) громади, становить 50 тис. гривень.

Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції обласного бюджету є вклад територіальної громади міста, села (селища) у реалізацію проекту в грошовій формі або у вигляді нефінансового внеску (робота, матеріали) в обсязі, що становить не менше, ніж 5% від суми проекту, та внесок місцевого бюджету (районного, сільського, селищного, міського) в розмірі не менше, ніж 45% від суми проекту.

Заявки на участь у Конкурсі заповнюються відповідно до встановленої форми та подаються в головне управління економіки та промислової політики облдержадміністрації у відділ економіки енергоощадності (каб. № 436, м. Львів, вул. Винниченка, 18) до 25 червня 2012 року.

Детальніша інформація про умови проведення Конкурсу, а також форма подачі заявок розміщена у розділі «Енергозбереження на Львівщині» на офіційному сайті Львівської облдержадміністрації.
У випадку виникнення запитань можна звертатися у відділ економіки  енергоощадності за телефоном  2999-147.

 

версія для друку