українська російська англійська
На Полтавщині в зелений туризм інвестовано 3,5 млн. грн.
18.06.2012 | 11:22
Полтавська ОДА

В області проведена значна робота зі створення пілотних проектів розвитку сільського зеленого туризму.  Він передбачає активний відпочинок мешканців і гостей нашого краю на природі та використання рекреаційно-туристичного потенціалу районів області.

За ІІ півріччя минулого року на Полтавщині відкрито 25 об’єктів зеленого туризму. Приватних інвестицій вкладено на суму більш ніж 3,5 мільйони гривень.

Успішним прикладом підприємств зеленого туризму є, зокрема, туристичний комплекс «Старий хутір» в селищі Опішне Зіньківського району. На розбудову об'єкта було використано 70 тисяч гривень приватних інвесторів.

У селі Нижні Млини Полтавського району послуги з активного водного туризму надає «Сенегал-тур» – осередок Полтавського регіонального відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. У його розвиток було вкладено 30 тисяч гривень приватних інвестицій.

Звичайно, не можна оминути увагою і кінний клуб в Супрунівці, неподалік обласного центру, на розвиток якого було використано 750 тисяч гривень приватних коштів. Тут можна навчитися верховій їзді, здійснити прогулянку на конях та, звісно ж, оздоровитися.

 

версія для друку