українська російська англійська
На Буковині збільшується кількість житлових об'єктів, у яких можна придбати доступне житло
18.06.2012 | 11:54
Чернівецька ОДА

Як повідомив 18 червня, під час апаратної наради, начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Роман Пивнюк, інформуючи про реалізацію в області соціальних ініціатив Президента України щодо програми іпотечного кредитування житлового будівництва, станом на сьогодні в області уже визначено сім житлових об’єктів, у яких краяни можуть придбати житло на умовах здешевленої іпотеки. Серед них – об’єкти житлового будівництва по вулиці Руській, 235–В (забудовник – ТзОВ «Чернівецький молодіжний житловий комплекс»), вулиці Руській 223–Д (забудовник – ТОВ БФ «Чернівціжитлобуд»), вулиці Чорноморській, 4–А (ТзОВ «Будмонтаж-2001»), вулиці Головній, 275 (забудовник – ТзОВ «Рембудсервіс»), вул Гвардійській у місті Сторожинці та по вул.І.Бойка, 6-В у смт Глибока (забудовник – СтзОВ «Надія») та по вулиці Кагарлицького, 7–Б (забудовник – МПП фірма «Атлас»).

«Крім того, обласною державною адміністрацією підготовлено матеріали на засідання Міжвідомчої комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ще по двох об’єктах житлового будівництва, в яких буковинці зможуть придбати житло на умовах здешевленої іпотеки. Це житлові об’єкти у м. Чернівці за адресами: проспект Незалежності, 116-В та вулиця Руська, 237, забудовником яких є ТДВ «ПМК – 76»,  – відзначив Роман Пивнюк.

Готовність надавати кредити на житло за іпотекою, інформував посадовець, поки що висловими чотири банки, зокрема: ВАТ «Ощадбанк», «Укргазбанк», КБ «Фінансова ініціатива» та Чернівецьке відділення ПАТ «Укрсоцбанк».

Робота з банківськими установами області із реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення громадян доступним житлом продовжується. Сьогодні, зокрема, відповідна робота проводиться з регіональною дирекцією  ПАТ «ВТБ Банк».

«За даними  банківських установ, станом на 15 червня кількість громадян, що звернулися до банків для участі у програмі складає 79, кількість громадян, які виявили бажання взяти участь у програмі, – 19, – інформував Роман Пивнюк. – Управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації продовжує роз’яснювальну роботу серед населення області стосовно можливостей соціальної ініціативи Президента України щодо програми іпотечного кредитування житлового будівництва».

 

 

 

 

версія для друку