українська російська англійська
Цьогоріч на Буковині буде реалізовано 15 екологічних проектів
18.06.2012 | 12:43
Чернівецька ОДА

Цього року на Буковині буде реалізовано 15 проектів цільових екологічних інвестицій.  Про це повідомив 18 червня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв. Він зазначив, що Урядом погоджено перелік проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, запропонованих крайовою виконавчою владою для розгляду Державним агентством екологічних інвестицій України. До цього переліку увійшло 15 об’єктів соціальної сфери регіону, сума інвестицій - майже 38 млн. гривень.

За словами голови облдержадміністрації, в рамках реалізації цих проектів у нинішньому році передбачається здійснити капітальний ремонт (теплосанацію) освітянських і медичних закладів Глибоцького та Путильського районів - мова йде про заміну вікон, дверей та покрівель, утеплення фасадів та дахів у школах, дитячих садках та медичних установах.

«Впровадження цих проектів у закладах освіти та охорони здоров’я дозволить зменшити рівень споживання енергоносіїв в осінньо-зимовий період та досягти значної економії коштів місцевих бюджетів, які витрачаються на обігрів будівель, а також поліпшить умови навчання дітей і пацієнтів лікарень», - сказав голова облдержадміністрації.

Довідка. З 1997 року Україна є Стороною Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, а з 2004 р. - Стороною Кіотського протоколу, які визначають систему заходів, спрямованих на стабілізацію концентрації парникових газів з метою уникнення небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему.

Відповідні кошти, отримані Україною від продажу частин установленої кількості викидів парникових газів, спрямовуються на підтримку заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на реалізацію проектів цільових  екологічних  (зелених) інвестицій та пропозицій щодо здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

 

версія для друку