українська російська англійська
За час Євро-2012 Львівський аеропорт осблужив понад 600 рейсів
18.06.2012 | 13:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького за час проведення Євро-2012 обслужив понад 600 міжнародних та внутрішніх рейсів. Більшість чартерних та додаткових рейсів прибуло з країн-учасниць матчів - Німеччина, Данія, Португалія,  а також з Польщі, Чехії, Австрії. Про це повідомляє «Медіа-центр «Львів-2012». Кількість пасажирів, яких було обслужено в період з 7 по 17 червня 2012 року, становить близько 40 тис.

За період проведення чемпіонату аеродром аеропорту прийняв 8 пасажирських суден класу «D» (Аеробус 310, Боїнг 767) із футбольними вболівальниками.

Завдяки злагодженій роботі  між службами аеропорту, прикордонного та митного  контролю, обслуговування пасажирів відбувалось згідно з  планом та без затримок.

Варто відзначити, що одночасно з обслуговуванням рейсів на час Євро-2012, з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького розпочато ряд нових рейсів іноземних та українських авіаперевізників.

Довідка: На сьогодні з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького здійснюють рейси 13 іноземних та 4 українських авіаперевізники. Кількість міжнародних напрямків – 18 (Москва; Варшава; Неаполь; Відень; Мюнхен; Прага; Стамбул; Тімішоара; Дортмунд; Венеціяроцлав, Краків,Салоніки, Хургада,Анталія, Сургут, Тіват, Баку).

 

 

версія для друку