українська російська англійська
Території вокзалів та аеропорту Львова охороняють 11 саперів Держспецтранслужби
18.06.2012 | 14:07
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Під час Євро-2012 на Львівському залізничному вокзалі  та в аеропорту патрулюють військовослужбовці  Першого об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) Міністерства інфраструктури України.

Цілодобово під контролем  знаходяться три маршрути на вокзалі, де спільно з правоохоронцями військові залізничники підтримують безпеку та порядок. За словами патрульних, через залізничний вокзал щоденно проходить сотні тисяч людей, які окрім футболу хочуть побачити історичний Львів.

Також львівські військові залізничники супроводжують швидкісні поїзди «Українські експреси» (Hyundai). Кожен маршрут сполученням "Львів-Київ" супроводжує троє військових транспортників. За словами майора Сергія Болотенка, найбільше завантажений швидкісний поїзд у дні, коли пасажири повертаються після матчу додому або  їдуть на екскурсію до Львова. Офіцер розповідає: "Часто доводиться пояснювати пасажирам, що курити в поїзді не можна. З іноземцями спілкуємося англійською, втім окремі військовослужбовці знають і німецьку. Спільну мову знаходимо швидко і без конфліктів". На думку Сергія Болотенка, присутність військових залізничників у поїзді відіграє психологічну роль, тому пасажири ведуть себе більш стримано.

Окрім того, під час проведення Євро-2012 на посту у Львові стоять 11 саперів,  які перевіряють територію головного залізничного, приміського вокзалів та аеропорту на наявність вибухових пристроїв.

Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков розповідає, що розмінувальники мають сучасне європейське обладнання.

Загалом до проведення в Україні Євро-2012 від Першого об'єднаного загону ДССТ у Львові задіяні 78 військовослужбовців.

 

 

версія для друку