українська російська англійська
Понад 25 тисяч кримчан отримали соціальні карти
18.06.2012 | 14:40
Рада Міністрів АРК

За минулий тиждень у рамках реалізації програми «Соціальна карта кримчанина» соцкарту отримали понад 25 тис. кримчан. Про це повідомила міністр соціальної політики Криму Олена Семічастна на апаратній нараді 18 червня.

«На гарячу лінію міністерства щодня надходить до сотні дзвінків від громадян. Ми вирішуємо всі питання, тож роботу з видачі соціальних карт організовано системно», – підкреслила міністр.

На сьогодні близько 20 тис. соцкарт отримали жителі Сімферополя.

З 16 червня соціальні карти розпочали видавати у місті Джанкой, а також у Джанкойському Ленінському, Красногвардійському районах.

Робота з видачі соцкарт у регіонах Криму триває.

Нагадаємо, 11 червня в Криму у рамках реалізації Програми «Соціальна карта кримчанина» розпочалася видача соцкарт пільговим категоріям громадян.

Перший екземпляр карти вручено учасниці бойових дій, інвалідові Великої Вітчизняної війни Іскрі Чумак, яка проживає в Київському районі Сімферополя.

15 березня Рада міністрів Криму уклала Меморандум про взаєморозуміння з торговельними мережами і громадськими організаціями щодо реалізації регіональної Програми «Соціальна карта кримчанина».

Документ розроблено за ініціативою уряду Криму з метою підвищення рівня соціального захисту пільгових категорій громадян. Згідно з програмою, пенсіонери, ветерани війни, багатодітні сім’ї, чорнобильці, інваліди та інші незахищені категорії громадян зможуть купувати товари зі знижкою від 3 до 7 відсотків.

 

версія для друку