українська російська англійська
На Тернопільщині перевірено 160 підприємств - відшкодовано втрат на 12 млн. грн.
18.06.2012 | 15:15
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Державної фінансової інспекції в Тернопільській області у січні – травні 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 12 млн. грн.

Загалом від початку року контрольні заходи охопили 160 підприємств, установ та організацій усіх форм власності. На 147 об’єктах контролю виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат.

За результатами ревізій та перевірок, що їх провели фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області протягом п’яти місяців цього року, порушено 83 кримінальні справи, складено 8 протоколів про корупційні діяння. До адміністративної відповідальності притягнуто 263 особи.

Зокрема, у повному обсязі усунуто виявлені втрати у квартирно-експлуатаційному відділі м. Тернополя Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України, у Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів і Оліївській сільській раді Зборівського району. У Байковецькій сільській раді Тернопільського району відшкодовано втрат на суму 117 тис. грн.

 

 

 

версія для друку