українська російська англійська
Туристичний потік до Криму перевищив мільйон
18.06.2012 | 15:40
Рада міністрів АРК

Станом на 18 червня поточного року в Крим прибули 1 млн. 95 тис. туристів, що на 8% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

На апаратній нараді в Раді міністрів АРК глава виконавчої влади автономії Анатолій Могильов підкреслив, що збільшення турпотоку в Крим, особливо організованих туристів, позитивно позначиться на наповненні місцевих бюджетів. «Доходи, які отримує Крим від туризму, будуть направлятися на реалізацію соціальних програм уряду автономії і розвиток інфраструктури», - сказав глава виконавчої влади республіки.

Зокрема, найбільше зростання турпотоку спостерігається в Судаку та Феодосії, де на 20% і 15% відповідно збільшилася кількість організованих відпочиваючих. В Євпаторії та Алушті цей показник зріс на 7% і 5% відповідно. При цьому в Ялті кількість організованих туристів залишилося на рівні минулого року.

У свою чергу міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв повідомив, що кількість зарубіжних туристів зросла майже на 10%. «В основному збільшення кількості зарубіжних туристів в Криму цього року сталося з Білорусі та Росії. Для нас дуже важливо, що це зростання спостерігається в основному в сегменті організованих туристів. Саме цього ми і прагнули», - зазначив міністр.

Нагадаємо, в ході підготовки до курортного сезону 2012 року кримський санаторно-курортний бізнес вклав в реконструкцію об'єктів розміщення та прилеглих до них територій більше 1 млрд грн власного прибутку.

Міністерство курортів і туризму АРК проводило «Дні Криму» в регіонах України, Росії, країнах Балтії та Азербайджані. В результаті, специфіці роботи з кримським турпродуктом навчені представники понад 600 туристичних агентств і понад тисячі лікарів зазначених регіонів.

версія для друку