українська російська англійська
Держфінінспекція: На Полтавщині відшкодовано 21 млн. грн. втрат
18.06.2012 | 15:23
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Державної фінансової інспекції в Полтавській області протягом січня – травня поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 21 млн. грн. У результаті контрольних заходів до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло додатково 9,5 млн. грн.

Загалом порушення, що призвели до втрат, виявлено на 177 перевірених об’єктах.

За 5 місяців 2012 року пред’явлено 35 позовів до суду для відшкодування винними особами збитків на суму 1,5 млн. грн., ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 43 цивільних позови.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 180 фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

До правоохоронних органів передано 50 ревізійних матеріалів, за матеріалами ревізій та перевірок порушено 42 кримінальні справи. Порушено також 31 кримінальну справу за результатами участі працівників Держфінінспекції в Полтавській області у перевірках, які проводили правоохоронні органи.

За результатами контрольних заходів 456 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 288 – до дисциплінарної та матеріальної.

 

 

 

версія для друку