українська російська англійська
Визначено володарів грантів Президента для обдарованої молоді
19.06.2012 | 10:03
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

18 червня 2012 року відбулася урочиста зустріч Віце-прем'єр-міністра України – Міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової з володарями грантів Президента України для обдарованої молоді 2012 року.

Під час урочистостей Раїса Богатирьова вручила 33 іменні свідоцтва про призначення грантів та привітала їх володарів. "Сьогодні я з великою гордістю і задоволенням вручаю вам свідоцтва заслуженої перемоги. Як Віце-прем'єр-міністр України  глибоко зацікавлена у тому, щоб ви, талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими, мали широкі перспективи, віддано працювали на благо України та її народу."

Гранти Президента України для обдарованої молоді, призначення яких запроваджено з 2002 року, сприяють соціальному становленню і самореалізації молоді в Україні, якісному розвитку творчого та інтелектуальному потенціалу країни, впровадженню результатів  практичних і теоретичних  досліджень, які  мають першочергове значення  для соціально-економічного розвитку держави.

Після урочистої частини до журналістів вийшов Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Він розповів, що на Конкурс на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2012 рік було прийнято 155 проектів із 25 регіонів України. Та в результаті визначено 33 володарі грантів, які отримали грошові премії у сумі до 75 000 грн., загалом - 1 732 100,00 грн.

Відповідно до пропозицій центральних органів виконавчої влади і наукових установ сформовано склад Експертної ради з розгляду та експертизи зазначених проектів, який затверджено наказом МОНмолодьспорту.

До складу Експертної ради увійшли представники центральних органів виконавчої влади (МОН, Мінкультури, МОЗ, Мінфін, Мінекономіки, Мінсоцполітики, Мінекології, Держмолодьспорт), народний депутат України, науковці, діячі культури, всього 18 осіб.

28 липня 2011 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту  відбулося засідання Експертної ради, на  якому здійснено конкурсний відбір і визначено проекти, які заслуговують на державну фінансову підтримку. Кожен член Експертної ради надав свою окрему оцінку, а також рекомендації щодо розміру гранта. Шляхом голосування більшістю голосів визначено претендентів, які рекомендовані Президенту України для призначення грантів Президента України для обдарованої молоді.

версія для друку