українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Кожен відсоток зростання ВВП люди повинні відчути на собі
19.06.2012 | 10:47
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кожен відсоток економічного зростання повинен позначатися на поліпшенні добробуту людей. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в ефірі програми «Свобода слова».

«Завдяки економічному зростанню ми сьогодні отримуємо додаткові надходження до бюджету, які ми за першої ж можливості спрямовуємо на підтримку дітей, інвалідів, пенсіонерів. Це ті люди, які вже або ще не можуть собі допомогти. Це абсолютно логічні кроки. Кожен відсоток економічного зростання повинні відчувати, перш за все, найбідніші люди», - заявив Сергій Тігіпко.

За словами Віце-прем'єра, в 2013-2014-му і в наступних роках Уряд буде виконувати всі соціальні зобов'язання. «Ми вже підвищили пенсії для 12,9 млн. пенсіонерів. Із першого липня військові пенсіонери отримають пенсії, збільшені на 10%, ще на 10 відсотків їхні пенсії зростуть з 1 вересня, і ще на 10,5% - з першого січня 2013 року. Ми почали виплати компенсацій вкладникам Сбербанкуколишнього СРСР, вперше на 100% буде профінансовано потреби інвалідів у візках, які ми забезпечуємо за індивідуальною заявкою, а не через тендери, як раніше. Ми підвищили виплати ветеранам до Дня Перемоги. Ми виконаємо соціальні ініціативи на 100 відсотків і продовжимо підвищувати соціальні стандарти», - заявив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку