українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Наступним кроком влади буде створення сприятливих умов для бізнесу
19.06.2012 | 11:35
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Після реалізації соціальних ініціатив уряд зосередиться на створенні сприятливих умов для бізнесу. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Ми повинні покращити умови для ведення бізнесу. Потрібно припиняти нескінченні перевірки, припиняти свавілля силовиків, зменшувати кількість податків, знижувати ставки податків, в тому числі єдиного соціального внеску, який серйозно тисне на бізнес. Необхідно доопрацювати митне законодавство, де потрібно прописувати норми прямої дії. Потрібно ухвалювати закон про зайнятість, де є серйозні економічні стимули для роботодавців, які створюватимуть робочі місця», - заявив Сергій Тігіпко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, розвиток економіки дозволить урядові продовжувати збільшення соціальних стандартів у майбутньому.

 «Створення сприятливих умов для бізнесу забезпечить економічне зростання, завдяки якому ми зможемо боротися з бідністю. Головний наш «ворог» сьогодні – це бідність», - переконаний Сергій Тігіпко.

версія для друку