українська російська англійська
Довгобуди на Волині завершать
19.06.2012 | 12:20
ВОЛИНСЬКА ОДА

Довгобуди у Волинській області завершать і планують будівництво нових об’єктів. На цьому наголосив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на нараді, аналізуючи ситуацію з будівництва в краї.

«В обласному центрі, куди не глянь, йде будівництво. Навіть обласне управління капітального будівництво не завжди володіє інформацією про майданчики з кранами. І так має бути – маємо ринкову економіку. Ми завершуємо об’єкти,  які були  упродовж кількох років законсервовані», сказав він.

У контексті цього Борис Клімчук повідомив, що Волинь отримала погодження від Мінрегіонбуду щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися державні кошти. Зокрема, у цей перелік включено три житлові будинки Луцька: 72-ти квартирний - на вул. Федорова у 40-Ж-2 мікрорайоні, багатоквартирний - з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. В’ячеслава Чорновола  та 22-х квартирний – у масиві «Гнідава» на вул. Стара дорога, 22.

Голова Волинської облдержадміністрації також нагадав, що триває погодження усіх документів для продовження будівництва житлового довгобуду в Ковелі на вул. Ватутіна, 70-Б. Спорудження цього об’єкта було розпочато у 2007-му і призупинено  через безвідповідальність генпідрядника.  Сьогодні будинок добудують за кошти держави.

180-ти квартирний будинок на вул. Липинського, 4 також завершать. Його споруджують ще з 2005 року, а через банкрутство будівельної організації було законсервовано. Нині  ж  цю справу за сприяння голови облдержадміністрації розглядають як соціальний проект.

Окремо Борис Клімчук зазначив, що в область достатньо надходить коштів на будівництво чи реконструкцію дитячих навчальних закладів та шкіл.

Серед дороговартісних обласних об’єктів: перинатальний центр в Луцьку, ДНЗ у селі Головне Любомльського району, смт Торчин Луцького району, поліклініки у Ковелі та Шацьку, школи у Любохинах Старовижівського району та Білині Ковельського району.

За рахунок державних коштів будується школа-садок у 55 мікрорайоні Луцька, центральна райлікарні у смт. Іваничі, котельні для теплопостачання вулиць Відродження-Заводська у м. Ковель, каналізація у Ківерцях, інші об’єкти.

 

 

версія для друку