українська російська англійська
4 млн. гривень спрямовано на реконструкцію 22 соціальних об'єктів Волині
19.06.2012 | 14:17
ВОЛИНСЬКА ОДА

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук проінспектував реконструкцію соціальних об’єктів Турійського району. Зокрема, він відвідав села Новий Двір, Купичів та районний центр.

У Новому Дворі Борис Клімчук ознайомився із ходом реконструкції внутрішніх санвузлів у базовій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів місцевої сільської ради. Ремонтні роботи тут виконують за кошти державного бюджету та планують закінчити до 1 вересня поточного року. А в наступному році у цій школі замінять дах.

У Купичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів за кошти бюджетів усіх рівнів, місцевої громади та благодійників уже замінено 90 вікон на енергозберігаючі металопластикові. На черзі – заміна підлоги у спортивному залі та ремонт роздягалень. Ремонтні роботи обійдуться обласному бюджету в 170 тисяч гривень.

Тим часом у районному центрі – Турійську - голова Волинської облдержадміністрації ознайомився із ходом будівельних робіт місцевого стадіону та облаштування внутрішніх санвузлів у НВК «Школа-гімназія». Відремонтувати спортивну споруду допомагають меценати.

За словами голови Турійської РДА Олександра Дишлюка, в районі розгорнуті масштабні роботи із реконструкції 22 об’єктів соціального економічного розвитку на загальну суму понад 4 млн. грн.

 

 

версія для друку