українська російська англійська
У МОНмолодьспорт відбувся "парад" дитсадків майбутнього
19.06.2012 | 18:03
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту вперше проводиться виставка архітектурних дизайн-проектів дошкільних навчальних закладів.

Нагадаємо, що на засіданні Колегії МОНмольдьспорту ухвалено рішення щодо проведення огляду-конкурсу на кращий проект сучасного дошкільного навчального закладу. Організаційний комітет з проведення огляду-конкурсу очолив заступник Міністра-керівник апарату Петро Куліков, до речі, професійний будівельник.

До участі в огляді-конкурсі запрошено студентів вищих навчальних закладів (напрямок будівництво і архітектура). Також розглядатимуться проекти дитячих садків, що запропоновані фахівцями, авторськими  колективами фахівців, юридичними особами.

У рамках конкурсу очікується визначення архітектурного проекту дитячого садка, що відповідатиме вимогам сучасності та враховуватиме побажання практиків – працівників садків.

Першими  надійшли  проекти з Харківського  національного університету будівництва та архітектури та Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 

версія для друку