українська російська англійська
МОНмолодьспорту звітує про свою діяльність за минулий рік
20.06.2012 | 11:36
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

2011 рік, безумовно, займе помітне місце в історії освіти України. За ініціативи Президента України Віктора Януковича 2011 рік оголошено Роком освіти та інформаційного суспільства, що поставило освітян в епіцентр уваги громадськості та керівництва держави.

Проведення масштабних економічних і соціальних реформ, які продовжилися у 2011 році, знайшло відображення у стратегічних документах, розроблених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і затверджених Урядом.

У зв’язку з цим видано збірник інформаційно-аналітичних матеріалів про діяльність МОНмолодьспорту за 2011 рік «2011- рік освіти та інформаційного суспільства».

У збірнику аналізується діяльність Міністерства, його структурних підрозділів та організацій щодо розв’язання ключових проблем функціонування і розвитку національної системи освіти.

Акцент зроблено на пріоритетні напрями діяльності Міністерства, визначені Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», направлені на підвищення якості та доступності освіти, активізацію інтеграційних процесів і пов’язаних з цим удосконаленням структури підготовки і змісту освіти, розвитком наукових досліджень у вищій школі та підвищення їх конкурентоздатності, впровадженням нових економічних і управлінських механізмів і демократизацію освітньої галузі.

Збірник укладено за матеріалами структурних підрозділів та організацій Міністерства за загальною редакцією Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

Ознайомитися з електронною версією збірника можна на офіційному веб-сайті МОНмолодьспорту у рубриці «Діяльність – Реформа освіти».

 

версія для друку