українська російська англійська
На Запоріжжі навчатимуть проектному менеджменту в онлайн-режимі
20.06.2012 | 14:50
Запорізька ОДА

У Запорізькій області почалася реалізація проекту, пов’язаного з розробкою інвестиційних пропозицій з розвитку житлово-комунального господарства регіону.

Як повідомив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, до 30 вересня всі території області мають розробити свої інвестиційні програми розвитку житлово-комунального господарства, на основі яких потім буде вироблена загальна обласна програма. Це перший проект в Україні, в якому задіяні абсолютно всі території регіону. На його реалізацію  з Державного бюджету України виділено 1 млн. грн.

 Учасників проекту будуть навчати проектному менеджменту, щоб вони могли професійно готувати проектні заявки в донорські організації для залучення інвестицій. Для цього будуть проводитися кущові семінари, а також навчання всіх учасників проекту в онлайн-режимі, в районах вже закуповується спеціальна оргтехніка. Метод навчання в режимі онлайн  обрано з метою здешевлення вартості навчання та економії часу: учасникам проекту не доведеться постійно їздити на семінари та тренінги до інших міст, і, відповідно,  витрачати зайві кошти на проїзд, проживання та харчування.

 

версія для друку