українська російська англійська
На Сумщині підвищується рівень зайнятості населення
20.06.2012 | 17:30
Сумська ОДА

Протягом січня-травня нинішнього року в Сумській області створено понад 10860 нових та легалізовано 370 робочих місць. Про це йшлося під час засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

«Створення нових робочих місць, легалізація вже існуючих, протидія виплатам заробітної плати у «конвертах» на сьогодні є одними з першочергових завдань обласної влади, адже легалізоване трудове місце – це надходження до бюджетів, надійний соціальний захист та гарантії працівників», – зазначила у ході засідання заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

«З метою легалізації «тіньової» зайнятості робочими групами місцевих органів влади протягом січня-травня цього року обстежені 1360 суб’єктів підприємницької діяльності», – повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолій Боярко.

Найбільше легалізовано робочих місць у Конотопі, де офіційно працевлаштовано 84 особи, Сумах – 56 працівників, Шостці – 25 та районах: Глухівському – 33, Конотопському – 24, Тростянецькому – 21, поінформував Анатолій Боярко.

За його словами, понад 53% новостворених робочих місць припадає на підприємства торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку; 9% робочих місць створено у сфері промисловості; 7,1% припадає на галузь транспорту та зв’язку; понад 6% – на сільське господарство.

Найбільше нових робочих місць створено на підприємствах: Охтирська молочна промислова компанія «Славія» – 167, КП Шосткинський казенний завод «Імпульс» – 57, ПАТ «Насосенергомаш» – 44, концерн «Укрросметал» – 35, ПАТ «СНВО ім. М.В. Фрунзе» – 30 робочих місць, зазначив посадовець.

версія для друку