українська російська англійська
Сумщина приймає обдаровану учнівську молодь з усіх регіонів України
20.06.2012 | 18:25
Сумська ОДА

На Сумщині відкрито Всеукраїнську літню хіміко-біологічну школу Малої академії наук України. Понад 200 майбутніх науковців держави – мистецтвознавці, історики, хіміки, соціологи, краєзнавці, біологи з 20 червня до 3 липня займатимуться науково-практичною роботою, відвідуватимуть майстер-класи, тренінги, семінари.

«Третій рік поспіль Сумщина приймає обдаровану учнівську молодь з усіх регіонів України. Це свідчить про те, що Мала академія наук України в області працює результативно. Переконаний, відкриття цих дітей будуть корисні українській науці», – наголосив губернатор області Юрій Чмирь.

«Сумщина не випадково стала місцем проведення такого масштабного заходу. У регіоні створені всі умови, аби діти удосконалювали свої знанняпрацює професійна команда педагогів, створена потужна наукова база. До того ж, є надійна підтримка керівництва області. Це вселяє надію, що Сумщина й надалі залишиться епіцентром роботи з талановитою молоддю», – зазначив директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий.

На переконання директора обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариси Тихенко, такі заходи визначають майбутнє державиформують наукову еліту, яка будуватиме нову Сумщину і Україну.

«На базі сумських вишів для дітей будуть проведені практичні та теоретичні заняття. Гості візьмуть участь у Всеукраїнських фольклорно-етнографічній та пошуковій історико-краєзнавчій експедиціях, познайомляться з історичними, культурними та архітектурними пам’ятками регіону, відвідають стародавній Путивль, Глухів, Тростянець», – повідомила тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Інеса Пєсоцька.

Юні науковці задоволені організацією заходу. Кажуть, будуть раді, якщо наступного року знову відвідають область.

«Робота Малої академії наук – прекрасна нагода обмінятися досвідом, познайомитися з науковими проектами інших дітей. Хотілося б, щоб такі зустрічі відбувалися частіше», – поділилася Дарина Рябоконь із Кіровоградщини.

«Хіміко-біологічна школа на Сумщині стала одним із найулюбленіших місць молоді. Тут ми не лише збагачуємо свої знання, а й оздоровлюємося, знаходимо нових друзів», – додала Ольга Бєлих із Лебедина.

версія для друку