українська російська англійська
На Дніпропетровщині компенсації вкладів Ощадбанку СРСР отримали 44,5 тисяч громадян
21.06.2012 | 12:54
Дніпропетровська ОДА

У рамках робочого візиту на Дніпропетровщину Прем’єр-міністр України Микола Азаров разом із головою ОДА Олександром Вілкулом ознайомився із ходом виплати компенсацій втрат клієнтам «Ощадбанку» колишнього СРСР у філії ПАТ «Ощадбанк», що знаходиться на проспекті ім. «Газети «Правда» у Дніпропетровську.

Микола Азаров та Олександр Вілкул перевірили ефективність створення черговості отримання компенсації вкладниками «Ощадбанку» колишнього СРСР, а також наявність роз’яснювальної інформації щодо оформлення й отримання пільгових іпотечних кредитів на придбання житла за відповідною програмою в рамках реалізації Соціальної Ініціативи Президента України Віктора Януковича «Доступне житло». Прем'єр-міністр дав доручення посилити інформаційну роботу по цій програмі.

Станом на 19 червня 2012 року на Дніпропетровщині дату проведення актуалізації (поновлення особистих даних вкладника) визначено для 216 тис. 447 клієнтів, що становить 58 % від загальної кількості вкладників. Здійснено актуалізацію даних для 148 тис 340 клієнтів (40 % від загальної кількості вкладників), кошти вже отримали – 44 тис. 397 клієнтів - 11,9% від загальної кількості вкладників. Сума виплачених коштів складає 42 млн. 955,6 тис. грн.

На Дніпропетровщині налічується 370 філій ПАТ «Ощадбанк», з яких 126 розташовані у сільській місцевості. У регіоні налічується 372 тис 946 вкладників, які станом на 1 січня 2012 року внесені до інформаційно-аналітичної системи «Реєстр вкладників заощаджень громадян» та, які не отримали протягом 2008 року компенсацію вкладів.

Для впорядкування процесу компенсаційних виплат в установах «Ощадбанку» встановлено наступний режим роботи: актуалізація даних вкладників в «Центральному реєстрі вкладників» прохолодить у понеділок та четвер, а виплата компенсаційних коштів – у середу, п’ятницю.

Довідково:

Із 1 червня 2012 року проводяться виплати громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України, правонаступником якого є публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України». Виплати проводяться згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 346 «Про виплату в 2012 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України, та в облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов’язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР».

 

версія для друку