українська російська англійська
Укрзалізниця з компанією Skoda разом будуватимуть електровози
21.06.2012 | 15:15
Прес-служба Укрзалізниці

Державна адміністрація залізничного транспорту України спільно з компанією Skoda планує розпочати виготовлення електровозів подвійного живлення (двосистемних електровозів). Про це стало відомо від першого заступника Генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергієнка.

«Сьогодні доопрацьовуються умови, і, думаю, уже на початку липня з компанією Skoda буде підписаний договір про поставку тридцяти електровозів подвійного живлення. У планах компанії перспективи створення спільного підприємства на базі Запорізького електровозоремонтного заводу.

Буде зведений новий складальний цех, у якому і збиратимуться електровози. Крім нового устаткування використовуватиметься і існуюче на Запорізькому електровозоремонтному заводі. Також буде задіяний унікальний лазерний комплекс для різання листового металу Bystronic і листозгинальний прес Hammerle», - розповів Микола Сергієнко.

Він відзначив, що при виготовлені електровозів широко використовуватимуться українські комплектуючі: «З чеською стороною ми узгодили цифру в 60%. Можливо, у перспективі ми доведемо її  до 70%», - додав перший заступник Генерального директора Укрзалізниці.

 

 

версія для друку