українська російська англійська
Виділено субвенцію на реставрацію пам'яток заповідника "Гетьманська столиця"
21.06.2012 | 16:31
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам’яток архітектури НІКЗ «Гетьманська столиця» у місті Батурині. Відповідна постанова була прийнята на засіданні Уряду 20 червня 2012 року.

Згідно з зазначеним документом, цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених Міністерству культури України у державному бюджеті за програмою «Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам’яток архітектури НІКЗ «Гетьманська столиця» у місті Батурині» в розмірімлн. гривень. Відповідно до затвердженого Порядку кошти спрямовуються на виконання реставраційно-відновлювальних робіт, а саме: відтворення живопису, зовнішнє та внутрішнє оздоблення, проведення монтажу системи вентиляції та кондиціювання, будівництва зовнішніх мереж та упорядкування території заповідника.

Реалізація постанови забезпечить ефективне та цільове використання коштів державного бюджету та сприятиме розвитку соціально-культурної сфери Чернігівської області та туризму в регіоні за рахунок відновлення пам’яток архітектури заповідника «Гетьманська столиця» у місті Батурині.

 

версія для друку