українська російська англійська
Україна та Євразійська економічна комісія повинні співпрацювати на інституційному рівні, - Валерій Хорошковський
21.06.2012 | 17:56
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Україна та Євразійська економічна комісія повинні співпрацювати на інституційному рівні. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі з головою колегії Євразійської економічної комісії Віктором Хрістенком, яка відбулось 21 червня 2012 року в рамках робочого візиту Першого віце-прем’єр-міністра України до Російської Федерації.

За словами Валерія Хорошковського, Україна уважно вивчає досвід створення та функціонування нових інтеграційних об’єднань на просторі СНД з метою налагодження з ними ефективної взаємодії. При цьому значна увага приділяється питанням трансформації Митного союзу та Єдиного економічного простору в Євразійський економічний союз.

«Ми зацікавленні у виході на оптимальну модель взаємодії з цими інтеграційними об’єднаннями з урахуванням національних інтересів як нашої країни, так країн-учасниць цих утворень», - заявив В.Хорошковський. За його словами, вирішальним у цьому процесі може стати діалог між Україною та Євразійською економічною комісією на інституційному рівні. «Це дозволить вирішити поточні питання торговельно-економічної співпраці України з країнами-учасницями Єдиного економічного простору, а також закладе фундамент для майбутнього співробітництва з Євразійським економічним союзом», - наголосив Перший віце-прем’єр-міністр України.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання торговельно-економічного співробітництва між Україною та Росією.

 

версія для друку