українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд активно інвестує в інтелект молоді
22.06.2012 | 12:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд проводить активну роботу з інвестування в інтелектуальний розвиток молоді. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час урочистої церемонії вручення Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Вітаючи молодих людей з цією важливою подією, Микола Азаров сказав: «Перед вами відкриті всі дороги, тому що наша країна, економіка, народне господарство, сфера державного управління потребують молодих ініціативних, енергійних, творчих людей, які здатні внести нове у розвиток нашої економіки. А для того, щоб внести щось нове потрібно дуже добре пам’ятати своє минуле, свою історію. Тільки тоді можна знайти щось нове у будь-якій галузі, коли ви дуже добре знаєте те, що зараз відбувається в науці, орієнтуєтеся в тій галузі, якою займаєтеся, обізнані з технологією та організацію виробництва у промисловості. І тільки коли ви є фахівцями в своїй галузі, можна знайти «вузькі місця», нові напрямки та запропонувати їх реалізацію».

За його словами, для цього треба не тільки володіти необхідними знаннями, але й мати гострий аналітичний розум. Прем’єр-міністр підкреслив, що свої здібності потрібно постійно розвивати, самовдосконалюватися.

Крім того, Микола Азаров зазначив, що Уряд підтримуватиме молодих фахівців, які мислять нестандартно і шукають оригінальні рішення проблем.

Водночас, як підкреслив Глава Уряду, він розраховує, що саме молодь, яка матиме такі якості, в майбутньому займатимуть вищі керівні посади у державі.

«Я хотів би, щоб ви з часом нас замінили, я хотів би бачити гідну зміну. Рано чи пізно ми відійдемо від керівництва державою, і хотів би, щоб на зміну прийшли не базіки, не демагоги. Вони, на превеликий жаль, уже були при владі, але нічого доброго для країни не зробили. Я хотів би, щоб нам на зміну прийшла талановита молодь, яка бачить перед собою мету, знає, що необхідно робити для її досягнення, яка відчуває відповідальність перед суспільством, перед людьми і в першу чергу перед самим собою», - зазначив Микола Азаров.

Він нагадав, що Уряд спеціально збільшив набір у вузи на інженерні спеціальності, на спеціальності з IT-технологій. Також Уряд підтримує ініціативи бізнесу щодо будівництва службового житла для молодих спеціалістів. Прем’єр-міністр навів приклад, що під час вручення ключів від службового житла, збудованого ДП «Антонов»,один з молодих спеціалістів подякував йому за те, що Уряд інвестує в інтелект.

 

версія для друку