українська російська англійська
На Дніпропетровщині підвищуватимуть імідж своїх ВНЗ
22.06.2012 | 12:50
Дніпропетровська ОДА

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул поставив завдання Головному управлінню освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації спільно з Радою ректорів розробити проект з підвищення привабливості навчання у вищих навчальних закладах Дніпропетровської області для абітурієнтів з інших областей України. Про це повідомив Олександр Вілкул під час засідання ради ректорів вищих навчальних закладів при Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Я ставлю завдання Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації спільно з Радою ректорів розробити проект з підвищення привабливості навчання у вищих навчальних закладах Дніпропетровської області для абітурієнтів з інших областей. У тому числі скласти план інформаційного забезпечення вступної кампанії до вишів, як однієї з важливих складових цього проекту. Крім того, на сайті головного управління освіти і науки облдержадміністрації потрібно розмістити необхідну інформацію про всі виші Дніпропетровської області», - сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що кожен абітурієнт та його батьки повинні мати можливість вивчити весь комплекс освітніх послуг вишів регіону, а також організацію проживання та дозвілля студента. «Для цього необхідно проаналізувати досвід таких великих освітніх центрів, як Массачусетський, Колумбійський, Каліфорнійський університети», - сказав керівник області.

версія для друку